Među njima je bilo i jedanaest kadeta i kadetkinja ŠK „Rama“. Najbolji uspjeh postigla je Sanja Marić, koja je u kategoriji kadetkinja od 12 do 18 godina zauzela 1. mjesto s osvojenih 7 bodova iz sedam partija. Sara Marić je u istoj kategoriji zauzela 3. mjesto. Vjekoslav Drežnjak također je ostvario dobar uspjeh zauzevši 2. mjesto s osvojenih 6 bodova iz sedam partija, u kategoriji kadeta do 14 godina. Najmlađa katetkinja ŠK „Rama“ Mia Marić zauzela je 3. mjesto u kategoriji kadetkinja do 12 godina.

Nekoliko kadeta našeg Kluba prvi je put sudjelovalo na nekom šahovskom turniru, a među njima treba istaknuti najmlađeg člana Petra Anđelića koji ima samo pet i pol godina. Petar se natjecao u kategoriji kadeta do 12 godina i zauzeo je 8. mjesto. Nadamo se i vjerujemo da će naši mladi šahisti i šahistice i dalje napredovati te ostvarivati zapažene rezultate.