U okviru 10. kola Košarkeške lige mladih, selekcije kadeta, pionira i predpionira Rame, su bili domaćini vršnjacima KK Promo Donji Vakuf, a utakmice su odigrane u nedjelju u SD Prozor.

Prvu utakmicu odigrali su kadeti, većim dijelom utakmice vodili su gosti koji su prije same utakmice važili kao blagi favoriti, u posljednjoj četvrtini ipak dolazi do preokreta i Kadetska selekcija Rame bilježi pobjedu rezultatom 51-45 po četvrtinama  (6-6,16-16 , 14-14,15-9), najbolji pojedinac utakmice bio je Ante Ćavar s 34 postignuta poena.

U drugoj utakmici pioniri Rame su opravdali ulogu favorita i slavili su rezultatom 48-22  po četvrtinama (14-10 , 8-2, 10-6 ,16-4)

U tećoj utakmici Predpioniri Rame su odigrali vrlo neizvjesnu utakmicu. Utakmica je u regularnom dijelu završila bez pobjednika i ušlo se u produžetke, kod  jednog poena prednosti za Ramu 4 sekunde do kraja drugog produžetka s linije slobodnog bacanja igrač gostujuće ekipe nije pogodio nijedno od dva bacanja i bodovi ostaju u Rami. Konačan rezultat predpioniri 2002/03 Rama - Promo Donji Vakuf 36-35.

Slijedeće 11. kolo mlade selekcije KK Rama gostuju kod Iskre u Bugojnu.