Na turniru je nastupilo 100 natjecatelja iz BiH, Hrvatske, Srbije i Crne Gore. Za STK “Prozor-Rama“ nastupili su Ivan Šakota, Dragan Juričić i Davor Ćališ u skupini do 39. godina, te Dragan Đođo u skupini do 49.godina.

Razigravajući prvo po skupinama, potom sistemom na ispadanje dobre rezultate pokazali su i naši stolnotenisači. Najviše je, prema očekivanju, pokazao Ivan Šakota koji je osvojio 3. mjesto izgubivši u polufinalu od drugoplasiranog Edina Spahića iz STK Jablanica.

Dragan Đođo je nakon prolaska grupe i pobjede u osmini finala poražen od trećeplasiranog Splićanina Damir Boko iz STK Sinj. Dragan Juričić uspio je proći kvalifikacijsku grupu.

Na ovom turniru igralo se i za pobjednika u parovima, gdje je gdje je najviše uspjeha imala stolnotenisačia STK "Mostar" Maja Vranjić, koja je u paru s igračem Ivanom Šakotom iz STK "Prozor-Rama", osvojila prvo mjesto u skupni žena.

Uz natjecateljski nastup cilj kluba je bilo ostvarenje i uspostavljanje prijateljskih odnosa sa stolnotenisačima iz Federacije BiH, Hrvatske, Srbije i Crne gore.