Na turniru su sudjelovala 82 kluba iz Hrvatske, BiH i Slovenije te selekcija reprezentacije BiH s ukupno 650 takmičara. Karate klub «EMPI» Prozor-Rama na ovom prestižnom natjecanju sudjelovao je sa 6 natjecateljem i to 4 takmičara ispred kluba i dvoje takmičara u selekciji reprezentacije BiH. Ukupno su osvojili 3 medalje: zlato i dva srebra.

U selekciji reprezentacije nastupili su Delfina Tadić u kategoriji juniorke +59 kg i osvojila zlatnu medalju te Ivan Križanac u kategoriji -55 kg i osvojio srebrenu medalju.

Ispred kluba je nastupilo 4 takmičara. Amila Beganović koja je u jakoj konkurenciji u kategoriji u katama djevojčice 10 god. osvojila srebrenu medalju.

Katarina Jeličić ml-kadetkinje + 55 kg, Katarina Petričević kadetkinje -54 kg i Katarina Bilić +58 kg su uz nekoliko dobijenih borbi bile u borbi za brončanu medalju ali ovaj put je izmakla medalja.

Pošto naša takmičarka Katarina Jeličić, nakon kraja školske godine i završene osnovne škole, planira nastaviti školovanje u Zagrebu iz uprave kluba su se potrudili da ovoj perspektivnoj takmičarki nađu adekvatan klub u Zagrebu gdje bi nastavila s bavljenjem karateom i ostvarili kontakte s nekoliko eminentnih klubova u Zagrebu. Neka za sada ostane mala tajna imena kluba koji je prihvatio da Katarina prijeđe u eminentni zagrebački klub i nastavi svoju uspješnu sportsku karijeru.

Bio je ovo i zadnji nastup naših karatista u 2013 god. U klubu su zadovoljni ovim nastupom kao i cijelom natjecateljskom godinom.

Nadamo se da će 2014. godina za ovaj klub biti još uspješnija.

Predsjednik uprave: Frano Križanac