U vrlo dinamičnoj, neizvjesnoj i izjednačenoj utakmici u sve četiri četvrtine, košarkaši Rame su u zadnjoj minuti utakmice s dvije pogođene trice, po jednu Dražena Topića i Roberta Zelenike izvojevali pobjedu rezultatom 62-58. Cijela ekipa je vrlo dobro odigrala, vrlo dobro su odigrali mladi; Nikola Nikolić, Dražen Topić, Robert Zelenika, Josip Knježević kao i stariji: Ante Burić, Dragan Bošnjak-Sudo, Edin Kmetaš i Josip Radoš.

Rama je nastupila u sastavu: P. Zelenika, N. Nikolić, J. Radoš, D. Topić, I. Meter, R. Zelenika, M. Vukoja, J. Knježević, D. Bošnjak, A. Burić, E. Kmetaš, Trener Ivica Vukoja, pom. t. Valent Biloš.

Sljedeće 12. kolo KK "Rama" je slobodna dok u 13. kolu gostuje kod KK "Student" iz Mostara.