Utakmica Dinamo Bukurešta i Universitatea Craiove prekinuta je u prvom poluvremenu nakon što je domaći trener Eugen Neagoe doživio srčani udar.

Rumunjski novinar Emanuel Rosu piše kako su navijači 51-godišnjem treneru skandirali da dobije otkaz, iako je tek prije mjesec dana postao trener Dinama.

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 0:0 u 31. minuti, a dvadesetak minuta zatim igra je nastavljena, prenosi Index.hr.

Neagoe je prebačen u bolnicu vozilom Hitne pomoći, a liječnici su odmah na terenu reagirali uz pomoć defibrilatora.

"Neagoe je otvorio oči u jednom trenutku, činilo se da se situacija normalizirala. Došlo je do srčanog udara, liječnici su poduzeli sve što su mogli", rekao je Dragos Stoica, jedan od rumunjskih novinara na terenu.