Pozivaju se maturanti generacija 1988/89. na obilježavanje 30-te godišnjice mature.

Skup maturanata je u nedjelju 11.08.2019. god. u 19;00 sati ispred Srednje škole u Prozoru, a zatim večera u motelu Rama u Prozoru.

Pozivamo razrednike i profesore da nam se pridruže na zajedničkoj večeri.

Javite se i potvrdite svoj dolazak najkasnije do 05.08.2019.god. na broj;

00385 99 836 0002 Dragan
00387 63 419 427   Ana
0043 664 4659 702 Mijo
00387 36 770 346 Iza
00385 98 884 987 Šimun
00387 63 764 012 Ruža

Popis maturanata generacije 1988/89 koji smo dobili iz Srednje škole Prozor;

Mašinski tehničar  
     
1. Jurić Marinko        
2. Vladić Tonćo        
3. Andričić Mile        
4. Barišić Dragan    
5. Beljo Nikola        
6. Hero Zlatica        
7. Jeličić Mato        
8. Jozić Mijo        
9. Jukić Mile        
10. Pavlović Mira        
11. Džidžić Mijo        
12. Gudić Safet        
13. Pokvić Hasan        
14. Pilav Zejna        
15. Buratović Damir
16. Čolić Emir        
17. Dolić Zdenka        
18. Džajkić Gordana
19. Grcić Hašim        
20. Hadžić Mirela        
21. Mijatović Vlatka
22. Nikolić Milenko
23. Sabitović Amer
24. Sičaja Mirjana
25. Zajmović Belkida
26. Zajmović Iza
27. Elizabeta Sučić

Poljoprivredni tehničar

1. Antunović Nada
2. Mara Babić
3. Šimun Babić
4. Ankica Bošnjak
5. Slavica Bošnjak
6. Ana Budim
7. Luca Džidžić
8. Tomislav Ivančević
9. Nevenka Jelić
10. Ivka Lovrić
11. Ljubica Lovrić
12. Mersija Marić
13. Ruža Markešić
14. Šljivo Zehra
15. Ružica Šimunović
16. Ruža Tadić
17. Marija Zadro
18. Kata Žuljević
19. Pilav Ibro *
20. Dževad Selimović*
21. Ivka Petričević
28. Hero Zilha
29. Franjušić Dragan
30. Hero Beba
31. Mira Šućurović
32. Milenko Ćurić
33. Grcić Sanja
34. Grcić Denis
35. Zajmović Nermin
36. Adnan Nezić

Voćar            

1. Azinović Biljana    
2. Marko Banušić    
3. Marko Bošnjak    
4. Zdenka Ćurić        
5. Zdenko Ćurić        
6. Hamišić Zijad        
7. Branko Ivančević    
8. Karađuz Sejfa        
9. Marinko Kovčalija    
10. Ivo Kudić        
11. Ankica Kudić        
12. Lovrić Tomo        
13. Andrija Nikolić    
14. Branko Petričević *    
15. Milka Soldo        
16. Zorica Soldo        
17. Mato Zadro        
18. Ante Zadrić
19. Jela Kovčalija

Metalostrugar

1. Stanko Soldo
2. Stanko Topić
3. Dragan Bilić*
4. Mladen Lončar
5. Grcić Edvin
6. Nusret Grcić
7. Danko Budimir*
8. Dane Ćurić
9. Marinko Tomić
10. Stipo Džalto
11. Mijo Džalto
12. Marko Peran
13. Hodžić Mehmed
14. Marko Jukić
15. Mirko Pajić
16. Dragan Ripić
17. Goran Vladić

Tkač  
                     
1. Kulagić Azemina                
2. Letica Amira                    
3. Sabitović Almira                
4. Sabitović Sanela                
5. Katica Andrijanić                
6. Bevab Zineta                    
7. Danica Džalto                    
8. Marica Petričević                
9. Milka Šimunović                
10. Mara Tadić                    
11. Tabak Rasema                
12. Bektaš Hadžira                
13. Anđa Dedić                    
14. Mirjana Dedić                    
15. Grozden Sabina                
16. Isak Alma                    
17. Marica Jeličić                    
18. Ružica Jurić                    
19. Kovačević Semija                
20. Kulaglić Hajra                
21. Motika Mevlida                
22. Tanja Šimunović                
23. Marina Tadić                    
24. Mladenka Vladić                

Bravar

1. Branko Andričić
2. Vlado Beljo
3. Karađuz Vembija
4. Hrinić Senad
5. Mato Jelić
6. Jozo Tomić
7. Ivan Markić
8. Emir Sabitović
9. Anto Topić
10. Zečić Armin
11. Marko Antunović
12. Bećirević Dževad
13. Mirko Šimunović
14. Emil Dedić
15. Milan Dedić
16. Zorislav Vladić
17. Ante Ćališ
18. Hero Salem
19. Mile Jelić
20. Pilav Arif
21. Pero Raič
22. Ivica Antunović
23. Anto Glibo
24. Gvozden Hamdija
25.Miroslav Ivandić
26. Ivan Jakovljević
27. Ivica Vladić