Hrvatska U-21 reprezentacija teže je nego se očekivalo došla do pobjede od 2:1 nad vršnjacima iz Estonije. No, ono što je najbitnije, Hrvatska je s nova 3 boda zadržala vodeću poziciju skupine 6 sa 18 bodova.

Mladi ''vatreni'' su u vodstvo došli u 5. minuti kada kapetan Domagoj Pavičić dalekometnim šutom matira estonskog vratara. Za 2:0 u 41. minuti pogađa Stipe Perica. Perici je estonski vratar obranio udarac s bijele točke, no lopta se ponovo odbija do hrvatskog napadača koji je bez većih problema posprema u mrežu. Igraču Chelsea na posudbi u Udineseu bio je ovo 3. gol u dvije utakmice za U-21 reprezentaciju. U nastavku gosti smanjuju rezultat uz dosta sreće. Kirss je uputio udarac prema golu, lopta se odbija od Ćalete-Cara i hvata hrvatskog vratara Livakovića na krivoj nozi. Bio je to, pokazat će se kasnije, i jedini šut Estonaca u okvir gola. Do kraja je Hrvatska rutinski i mirno privela utakmicu kraju i upisala tri važna boda.

Sljedeću utakmicu hrvatski mladi reprezentativci igraju kući tek 1. rujna protiv drugoplasirane Švedske.