• Drugi susret svih Pleića i Plejića u Rami
  • Drugi susret svih Pleića i Plejića u Rami
  • Drugi susret svih Pleića i Plejića u Rami
Kao što je već i na prvom druženju lani bilo dogovoreno da se vidimo u drugu subotu iza Uskrsa u Rami, tako je bilo i ovu godinu. Sve je počelo svečanom misom u župnoj crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Šćitu, koju je predvodio, kao i lani, ramski gvardijan i župnik fra Andrija Jozić.

Uz njega je koncelebrirao đakon i mladomisnik Marko Plejić. Nakon sv. mise mladomisnik Marko Plejić je pozvao sve koji su pristigli iz Ciste Velike, Busovače, Zagreba, Osijeka, Splita, Solina i Kola (Tomislavgrad) na svoju Mladu misu koja će biti održana 28. 6. 2025. u Solinu. Tim koji će mu biti pri pomoći za organizaciju i sve što je potrebno su Željko Pleić, Stipe Pleić i Ivica Pleić – piše portal imotska-krajina.hr.



Za spomenuti je da su Pleići i Plejići dobili velike pohvale za takvu ideju i druženje od ramskog gvardijana fra Andrije Jozića, koji će ih uvijek čekati raširenih ruku i biti pravi domaćin njihovog druženja u Rami.