FIFA i UEFA bi trebale prestati samo pričati i početi konkretno pomagati igračima. Mi se bavimo najvećim problemom u nogometu, a to su ljudske drame, te bi zato oni koji najviše profitiraju od igrača morali pokazati solidarnost, rekao je Evangelista.
Portugalski nogometni savez pretrpan je zahtjevima igrača za arbitražom zbog toga što im klubovi ne plaćaju ugovorne obveze, pa Evangelista smatra kako bi prihodi trebali biti izravno upućeni igračima, a ne samo savezima i klubovima.
Takva je situacija i u velikom broju drugih zemalja uključujući i Hrvatsku, pogotovo u klubovima koji se ne nalaze u samom vrhu.
UEFA i FIFA bi trebale dijeliti dobit s igračima
02.07.2013 11:00
Objavio:Uredništvo
Komentari:0
Još iz kategorije Sport
Više članaka
Dalić nakon kritika: Ne treba bacati drvlje i kamenje na pobjedu
25.06.2026 10:23
Evo koliko će Nogometni savez BIH zaraditi na SP-u u Americi
25.06.2026 09:25
Zmajevi slavili u Seattleu
24.06.2026 23:42





