Dana 08.06.2015. godine u Vitezu je odigran Final Four KUP-a LIGE MLADIH KKS SBK/KSB uzrast: Predkadetkinje

U polufinalu naše košarkašice su savladale ekipu ŠK "PRVI KOŠ" iz Viteza

ŠK "PRVI KOŠ" : HŽKK "RAMA" ( 9:12 , 9:20 , 12:18 , 7:8 )  37 : 58

HŽKK "RAMA": Mia Tomić 13, Anđa Knežević 9, Lucija Tadić, Matea Tomić, Monika Knežević 23, Martina Burić 4, Tea Bošnjak 20, Anita Knežević 2, Maja Tomić 2, Maja Dedić, Matea Franjušić, Danijela Ćališ 6.

Trice ; Anđa Knežević 1, Tea Bošnjak 1.

Finale

HOKK "VITEZ" : HŽKK "RAMA" (18:10,6:16.10:8,18:14)  52 : 48

HŽKK "RAMA": Mia Tomić 10, Anđa Knežević 6, Ivana Radić, Ružica Šekelja, Monika Knežević 6, Martina Burić 2, Tea Bošnjak 24, Anita Knežević, Maja Tomić, Maja Dedić, Matea Franjušić, Danijela Ćališ.

Trice: Anđa Knežević 2, Tea Bošnjak 1.

Ponovni susret dvije najkvalitetnije ekipe prvenstva obilovao je borbenošću, a rezultat se mijenjao iz perioda u period u korist jedne ili druge ekipe.

U zadnjoj četvrtini, sedam minuta prije kraja utakmice, bilo je neriješeno 34 : 34,  da bi u samoj završnici domaće košarkašice bile spretnije i za nijansu sretnije, te zaslužno došle do pobjede.

HŽKK "RAMA" opstaje i ostvaruje rezultate u sezoni 2014./2015. vrijedne pažnje, osvojeno drugo mjesto u prvenstvu i drugo mjesto u KUP-u garancija su bolje budućnosti. Sve pohvale trenerima Marinku Paliniću-Ciceku i  Miji Knježeviću.