Real Madrid i Wolfsburg prvi su četvrtfinalisti Lige prvaka. Kraljevski klub je i u uzvratu u glavnom gradu Španjolske pobijedio Romu s 2:0, dok je sastav iz Vučjeg grada također protiv Genta ostvario drugu pobjedu.

Wolfsburg je u prvom ogledu u gostima slavio s 2:3, a danas s 1:0 golom Schurlea.

FULL TIME! The #Wolves confirm their place in the #UCL last eight thanks to a 1-0 victory over Gent in their Round of 16...

Posted by VfL Wolfsburg on 8. ožujka 2016

Real je sve riješio u periodu od četiri minute nastavka, Cristiano Ronaldo je u 64. minuti zabio nakon lijepog driblinga i centaršuta Vazqueza, a četiri minute kasnije Ronaldo je dodao do Jamesa Rodrigueza, a ovaj je kroz noge Szczesnyja poslao loptu u mrežu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić bio je jedan od najboljih igrača utakmice, a na terenu je proveo 75. minute kada ga je zamijenio Jese.

Trojica bh. reprezentativaca, Edin Džeko, Miralem Pjanić i Ervin Zukanović zaigrali su od početka susreta za Romu, a Džeko i Zukanović odigrali su svih 90 minuta dok je Pjanić zamijenjen u poluvremenu.

FT: Real Madrid 2-0 Roma (4-0).(Cristiano Ronaldo 64', James Rodriguez 68').#RMUCL #HalaMadrid