Stanko Marušić je postigao zgoditak za Crvene vragove a nedugo nakon toga Franjo Babić je izjednačio. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 1:1. U nastavku drugog poluvremena, vidjeli smo odličan nogomet, mnogo prilika i golova. Kraj utakmice završio je 3:3, a zatim je uslijedilo izvođenje penala. Zasluženo je pobijedila ekipa Caffe bar Blueberry konačnim rezultatom 6:5.

U drugoj utakmici sastali su se Caffe bar Inside i Franck Grude Centar. Franck Grude Centar s lakoćom je pobijedio ekipu iz Ljubuškog rezultatom 8:2. Za treću utakmicu možemo reći finale prije finala. TP Drinovci vs Bavaria. Na početku utakmice bolja je bila ekipa TP Drinovci, koja je bila u prednosti sve do drugog poluvremena. A rezultat na poluvremenu bio je u korist TP Drinovaca 3:2. Velika imena bh nogometa pojavila su se sinoć i na ružićkom turniru. Za ekipu Bavaria nastupili su i Tomislav Bevanda, Dražen Novoselac, Anel Radmilović, - neki od najboljih haklera u bh nogometu i igrači futsal reprezentacije BiH. Rezultatom 5:3 ekipa Bavaria prošla je u polufinale ovog natjecanja. Da ovaj festival malog nogometa poprima šire razmjere i izdiže se na višu razinu, pokazuje i nastup spomenutih reprezentativaca i njihove ekipe, ali i ostalih iznimno kvalitetnih ekipa i pojedinaca iz cijele Hercegovine.

Zadnja utakmica odigrala se između Caffe bar Rudić i ekipe Laganini. Ekipa caffe Rudića nije imala problema tijekom cijele utakmice. Sve je bilo na njihovoj stranicu što pokazuje i rezultat od 5:0.

Polufinalni susreti igraju se u nedjelju 23. lipnja, a raspored je sljedeći:

MLAĐI UZRAST:

17.30h NK Grude – Kočerin 1 (2001. – i mlađi)

18.00h Kočerin 2 – Grude 2 (2001. – i mlađi)

18.30h Mažoretkinje Široki – Dobitna kombinacija ('99. – 2000.)

19.00h Totalno drugačiji – Gangsterčići ('97. – '98.)

19.30h Ja sam Mate – Teletext ('97. – '98)

SENIORI:

20.30h Revijalna utakmica veterana

21.30h Franck Grude Centar – Bavaria

22.30h Caffe bar Blueberry – Caffe bar Rudić

U ovim ljetnim vrućim danima svakako dođite u Ružiće na završnicu turnira. Uz odličan mali nogomet, poznate hercegovačke i bh sportaše , uživajte u druženju uz glabu, jelo i piće. Sama finalna večer bit će u ponedjeljak 24.6. na dan sv. Ivana Krstitelja, zaštitnika župe Ružići.