U prvom susretu 5. kola Serie A nogometaši Milana su slavili na gostovanju kod Udinesea (3:2).

Nakon što su u prošlom kolu sa 3:2 svladali Palermo, izabranici Siniše Mihajlovića identičnim rezultatom su sinoć nadigrali Udinese. Srbijanski stručnjak od prve minute je u vatru gurnuo zločestog dečka europskog nogometa, Maria Balotellija, a on mu se na ukazano povjerenje zahvalio u 5. minuti kada je postigao pogodak za vodstvo Rossonera.

Pet minuta kasnije Bonaventura udvostručuje prednost Milana, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Zapata zabio za 0:3. Činilo se tada da je sve odlučeno, ali nogometaši Uddinesea se nisu imali namjeru lako predati.

U 51. minuti Badu postiže pogodak za 1:3, a samo sedam minuta kasnije Duvan Zapata susret vraća u neizvjesnost. Pokušavao je Udinese svim silama doći barem do boda, no nije uspio, odnosno rezultat se do kraja nije mijenjao.