JAVNI NATJEČAJ
za prijem djelatnika u radni odnos na neodređeno vrijeme na radno mjesto

Stručni suradnik za kulturu - dva (2) izvršitelja

I Opis poslova

Obavlja poslove vezano za rad s mladima i organizaciju kulturnih sadržaja, obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja.

II UVJETI

Opći uvjeti:

Da je stariji od 18 godina

da nije otpušten iz državne službe kao rezultat disciplinske mjere na bilo kojem nivou u BiH (bilo na nivou države ili entiteta)

da nije obuhvaćen odredbom članka IX. Ustava BiH

Posebni uvjeti

- VSS, društveni smjer

III DOKUMENTACIJA

Kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokumente:

Obrazac za kandidate koji se prijavljuju na Javni natječaj objavljen prema Uredbi o postupku prijema u radni odnos u Javnom sektoru u Hercegovačko-neretvanskom kantonu („Narodne novine Hercegovačke-neretvanskog kantona“. Br. 4/19 i br. 5/19 ) koji je obavezan svojeručno potpisati (obrazac se nalazi na WEB stranici Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi HNK).

Uz prijavni obrazac kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja:

- dokaz o završenoj stručnoj spremi

- uvjerenje o državljanstvu ili preslika osobne karte

- ovjerena izjava da nije obuhvaćen odredbom članka IX. Ustava BiH

- ovjerena izjava da u zadnje 3 g nije otpušten iz državne službe kao rezultat disciplinske mjere na bilo kojem nivou vlasti u BiH (bilo na nivou države ili entiteta)

Izabrani kandidat dužan je dostaviti liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti u roku od 8 dana od preuzimanja dužnosti.

Izabrani kandidat dužan je dostaviti uvjerenje od nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca) u roku od 15 dana od dana preuzimanja dužnosti. Prednost pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima imaju osobe na temelju članka.18. Zakona o dopunskim pravima branitelja i članova njihovih obitelji u HNŽ/K („Narodne novine HNŽ/K“, br. 6/18)

Probni rad nije predviđen za ovo radno mjesto.

IV

Rok za podnošenje prijave je 15 dana od dana objave u dnevnim novinama.

Dokumentaciju dostaviti u originalu ili ovjerenoj preslici ne starijoj od 6 mjeseci od dana objave natječaja.

V

Natječaj će biti objavljen u Dnevnom listu, Večernjem listu i oglasnoj tabli Službe za zapošljavanje u Prozor-Rama.

VI

Prijave s traženom dokumentacijom dostaviti preporučeno poštom na adresu:

JU Kulturno športski/sportski centar Prozor-Rama
Kralja Tomislava bb
88 440 Prozor-Rama
s naznakom:
Prijava na „Natječaj za radno mjesto"

·NE OTVARATI -

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati na razmatranje

Natječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja