Nogometaši Mladosti iz Velike Obarske i Sarajeva danas su u Bijeljini, u okviru 4. kola Premijer lige BiH odigrali neriješeno 1:1.

Domaći su došli u vodstvo u 22. minuti golom Komarčevića iz penala, a dvije minute kasnije Stojčev je pogodio za konačnih 1:1. Sarajevo je u finišu meča propustilo priliku za pobjedu, kada je udarac Bilbije s bijele točke obranio golman Mladosti Mišić.

Sarajevu je ovo bio drugi uzastopni remi, čime je izgubio prvu poziciju na ljestvici. Ekipa s Koševa nakon četiri kola zauzima treće mjesto na ljestvici s dva boda zaostatka za vodećim dvojcem Zrinjskim i Širokim Brijegom.

U posljednjoj utakmici ovog kola Drina je u Zvorniku pobijedila Radnik s 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Rustemović u 31. minuti.

Susret je trebalo biti odigran u subotu, ali je prekinut na poluvremenu zbog nevremena.