Derbi 17. kola Serie A odigran je u Torinu gdje je Juventus s minimalnih 1:0 nadvisio Romu.

Junak bianconera ponovno je bio Mario Mandžukić! Hrvatski ratnik naklonio se nakon ubačaja De Sciglia u 35. minuti za svoj osmi prvenstveni pogodak.

Unatoč boljoj igri giallorossa u nastavku, do izjednačenja se nije moglo. Najbliže golu za podjelu bodova Rimljani su bili u 90. minuti kada je Cristante tukao glavom nakon kornera, a Szczesny paradom ostavio bodove u Torinu.

U drugoj minuti sudačke nadoknade pogodio je Douglas Costa, no VAR je poništio pogodak zbog ranijeg prekršaja.

U ranije odigranom susretu Inter je ponovno kiksao odigravši 'mršavih' 1:1 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Chieva, prenosi Goal.com.

Nerazzurre je u Veroni u vodstvo doveo Ivan Perišić pogotkom u 39. minuti. Hrvatski reprezentativac prekinuo je dugotrajnu sušu zabivši nakon nevjerojatnih 112 dana!

No, momčad Luciana Spallettija ponovno je ispustila bodove na neviđen način! U prvoj minuti sudačke nadoknade Pellissier je izbio sam pred Handanovića te odmjerim lobom uspio donijeti bod fenjerašu.