Hajdukovi juniori plasirali su se u finale Lige prvaka nakon što su u odličnoj utakmici u Ženevi u polufinalu pobijedili Milan 3:1 golovima Vrcića u 51., Pukštasa u 69. i Hrgovića u 76. minuti. Za Milan je zabio Zeroli u 83. minuti. Hajduk će u ponedjeljak u finalu igrati protiv AZ Alkmaara, koji je nakon penala izbacio Sporting.

Odličnu utakmicu odigrao je Šimun Hrgović, 19-godišnji lijevi bek Hajduka. Hrgović je bio aktivan u oba smjera, a najbolju defanzivnu reakciju imao je u 63. minuti. Pri minimalnom vodstvu Hajduka Milan je imao korner iz kojeg je gotovo izjednačio, ali Hrgović je udarac protivnika izbio sa same gol-linije.

Samo 13 minuta kasnije iskazao se na drugoj strani. Nakon sjajnog ekipnog presinga na zadnju liniju Milana oduzeo je loptu protivniku i iz teškog kuta ju kroz noge golmana poslao u mrežu za 3:0.