Hajduk je od samog početka zagospodario terenom i to je okrunio u 19. minuti pogotkom Franka Andrijaševića. Nakon izvrsne akcije Andrijašević je pucao prema Ivanu Čoviću, koji je uspio obraniti prvi njegov pokušaj, ali ne i drugi.

Samo dvije minute poslije Tomislav Kiš imao je izvrsnu priliku povećati prednost Splićana, ali Čović izvrsno brani. Promašaj kiša umalo se osvetio Hajduku u 30. minuti. Goran Milović igrao je rukom u svojem šesnaestercu i Dragovoljac je dobio kazneni udarac. No, radost gostiju spriječio je Lovre Kalinić koji je obranio udarac Filipu Jazviću.

Hajduk je povećao prednost u 60. minuti. Tino Sven Sušić je izveo udarac iz kuta, a Andrijašević je majstorski vanjskim dijelom kopačke pogodio za 2:0. Nadu Zagrepčanima donio je Danijel Zlatar u 75. minuti. Dino Kluk je nabacio s desne strane, Jan Doležal je produžio loptu, a na drugoj vratnici Zlatar je pospremio loptu u mrežu.

Do kraja susreta rezultat se nije više mijenjao i tako su Splićani stigli do svojeg desetog boda kojim su preuzeli vrh ljestvice. Nakon četiri kola Hajduk vodi s deset bodova koliko ima i Dinamo, a treća je Lokomotiva s bodom manje, koju u ponedjeljak očekuje gostovanje kod pulske Istre 1961.