Delfina Tadić iz Jaklića, članica Sveučilišnog karate kluba „Neretva“ iz Mostara, osvojila je danas brončanu medalju na Europskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore koje se održava u Švicarskoj.

Čestitke Delfini!

Na Europskom prvenstvu u karateu, koje se održava u Zurichu, predstavnici BiH već prvoga dana okitili su se zlatom i srebrom! Medalje su zaslužili Hamza Čajić i Faruk Sijerčić.

Prvoga dana Europskog prvenstva u karateu, koje se održava od petka do nedjelje u švicarskom Zurichu, predstavnici BiH imali su više nego uspješan dan!

Nastupali su kadeti, a zlato je u kategoriji do 70 kg osvojio Hamza Čajić iz KK Orka Lukavac.

Za samo jednu nijansu manje uspješan bio je Faruk Sijerčić iz KK Okinawa Sarajevo koji je osvojio srebro u kategoriji kadeti -57kg.

Emin Nušanović (KK Novi Grad Sarajevo) izborio je peto mjesto u kategoriji kadeti -57kg, dok je Matea-Noah Medić (SKK Neretva Mostar) bila sedma u kategoriji kadetkinje -54kg.