U Čačku, 18. i 19. travnja 2015. godine održan je Medjunarodni karate turnir “44. Zlatni pojas Čačka”  jedan od najprestižnijih turnira u Srbiji. Sudjelovalo je 80 klubova i 2.000 natjecatelja. Učešće su uzele reprezentacije: Austrije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Crne Gore, Francuske, Grčke, Hrvatske, Makedonije, Rumunjske, Rusije, Slovačke, Slovenije, Španjolske, Turske i Srbije.

SKK "Neretva" Mostar osvaja šest medalja.
Delfina Tadić je u kategoriji do 61 kg točno na svoj 18 rođendan osvojila srebro, što joj je i službeno početak seniorske karijere.

Veselko Brkić je u svome premijernom nastupu za seniorsku reprezentaciju BiH osvojio broncu u izuzetno jakoj konkurenciji u kategoriji do 75 kg.

Mateo Ćavar je također osvojio brončanu medalju u kategoriji do 84 kg također nastupajući za reprezentaciju BiH.
Marin Brkić osvaja broncu u kategoriji juniora do 68 kg.
Katarina Sušac osvaja srebrnu medalju u kategoriji juniorke do 48 kg.

Žetvu odličja zaključila je kadetkinja Stela Brkić osvojivši broncu.Karataše je vodio glavni trener Miroslav Klepić. (hercegovina.info)