Nogometaši Zrinjskog pobijedili su Slovan rezultatom 1:0 u prvoj utakmici doigravanja UEFA Konferencijske lige.

Tijekom cijelog susreta Plemići su bili bolji od svog protivnika iz Bratislave.

Više puta u prvom poluvremenu nogometaši iz Mostara uputili su udarac prema gostujućem golu, no nisu uspjeli doći do pogotka.

Slovan je prvu šansu na utakmici napravio u 33. minuti. Čondić je sjajno obranio šut Greena.

I u drugom poluvremenu Zrinjski je prijetio i pokušao doći do gola.

Jukić je bio sam i šutirao sa 12 metara, Chovan je obanio, a lopta se od Bilbije odbila pored gola. Nakon toga Tičinović je šutirao u 63. minuti i pogodio okvir gola.

Od 68. minute Zrinjski je imao igrača više. Sudac je gostujućem igraču Barseghyanu pokazao drugi žuti karton i poslao ga u svlačionicu.

Svi udarci koje su nogometaši Zrinjskog uputili prema golu Slovana su se isplatili u 89. minuti. Kapetan Bilbija bio je strijelac jedinog pogotka na stadionu pod Bijelim Brijegom i doveo Zrinjski do pobjede.