Na otvaranju 32. kola njemačke Bundeslige Hoffenheim je zabilježio veoma važnu pobjedu rezultatom 3:1 protiv Hannovera.

Svoju noć je imao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. On je postigao sva tri gola za važnu pobjedu Hoffenheima koji se vratio u zonu koja vodi u Ligu prvaka naredne sezone, s jednim bodom više od Leverkusena koji je na petom mjestu, s utakmicom manje.

Kramarić je domaćine doveo u vodstvo već u 16. minuti, ali su gosti poravnali samo osam minuta kasnije preko Kenana Karamana. Rezultatom 1:1 otišlo se na odmor, a onda u nastavku još dva gola.

Hrvatski igrač je vratio vodstvo svojoj momčadi u 50. minuti pogodivši prekrasno volej udarcem, a onda je i postavio konačan rezultat četiri minute prije kraja susreta, također još jednim prekrasnim zgoditkom, ovaj put lob udarcem preko istrčalog vratara Hannovera.

Posljednjih 20-ak minuta na terenu proveo je i bosanskohercegovački reprezentativac Ermin Bičakčić.