U susretu 4. kola španjolske La Lige, ogledu dva kluba koja su do ove subote bili stopostotni po učinku, Real je u Madridu svladao Betis s 2:1.

Time su Madriđani ostali jedini u ligi sa svim pobjedama na startu ove sezone, a ovom prilikom za nju su bili zaslužni mladi brazilski igrači Reala, strijelci 22-godišnji Vinicius Junior i 21-godišnji Rodrygo.

U devetoj minuti Vinicius Junior je lijepo prebacio suparničkog vratara i doveo Real u vodstvo, no gosti iz Seville su se brzo vratili. Nakon lijepe akcije njihov prvi strijelac Borja Iglesias je odlično asistirao Sergiju Canalesu koji je izjednačio na 1:1.

Pogodak odluke dogodio se u 65. minuti, a tada je Rodrygo zabio iz blizine za tri boda svoje momčadi. Hrvatski nogometaš Luka Modrić igrao je za Real do 80. minute.

U nedjelju će igrati Osasuna - Rayo Vallecano, Athletic - Espanyol, Villarreal - Elche i Valencia - Getafe, dok kolo u ponedjeljak zatvaraju Valladolid - Almeria.