Bio je ovo treći pogodak hrvatskog veznjaka u španjolskom prvenstvu

Nakon poraza od Barcelone i ispadanja od Ajaxa u Ligi prvaka, nogometaši Real Madrida su konačno priredili kakvo takvo slavlje svojim navijačima. U 27. kolu španjolske La Lige, Kraljevi su u gostima pobijedili imenjaka iz Valladolida s 1:4.

No, ponovno nije dobro počelo za Madriđane. Real Valladolid je u 12. minuti propustio priliku da povede iz penala, nakon toga su im je poništen i pogodak, da bi u 29. minuti preko Tuhamija konačno i poveli.

Ipak, Varane je donio Real Madridu izjednačenje s kojim s ei odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu Benzema je iz jedanaesterca doveo goste u vodstvo, a isti igrač u 59. minuti nakon ubačaja Kroosa donosi Kraljevskom klubu prednost 1:3.

Bio je to 13. pogodak Francuza u španjolskom prvenstvu.

U 80. minuti Casemiro je dobio drugi žuti karton i ostavio svoju momčad s igračem manje. No, da ne bi bilo ikakve drame u završnici pobrinuo se Luka Modrić u 85. minuti kada postavlja konačnih 1:4.

Najbolji nogometaš svijeta je fantastičnim driblingom prevario braniča domaćina i hladnokrvno zatresao mrežu. Jedan od ljepših pogodaka hrvatskog kapetana.