Napadač Real Madrida Cristiano Ronaldo zahvalio je navijačima Juventusa koji su ga ovacijama nagradili za pogodak škaricama u četvrtfinalu Lige prvaka. ''To je bio jedan od najljepših trenutaka u karijeri, nešto što će mi ostati u srcu. Hvala navijačima Juventusa, jer velika je stvar kad vam zaplješću na stadionu na kojemu su igrali brojni veliki nogometaši. To nikada nisam doživio u karijeri'', rekao je Ronaldo, koji je bio dvostruki strijelac za ''Kraljevski klub'' u pobjedi od 3:0 u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka u utorak u Torinu, javlja HRT.

Prvi pogodak Ronaldo je zabio već u 3. minuti, a škarice iz 64. minute bile su najljepši trenutak na utakmici. Konačnih 3:0 postavio je u 72. minuti Marcelo, i to na dodavanje Ronalda. ''Dugo sam čekao ovakav pogodak. Pokušavate, trudite se, često vam ne uspijeva, ali morate i dalje pokušavati. Jednom sam zabio škaricama za reprezentaciju, ali ovaj pogodak je bio još ljepši, možda i najbolji u karijeri'', dodao je Ronaldo, koji je zabio devet golova u šest susreta protiv Juventusa.