Manchester United pobijedio je u četvrtak na gostovanju Šerif, koji vodi hrvatski stručnjak Stjepan Tomas s 2:0, u susretu 2. kola E skupine Europske lige, a Cristiano Ronaldo konačno je na toj utakmici stigao do prvog prvog pogotka ove sezone.

Portugalac je mrežu zatresao u 39. minuti udarcem s bijele točke, pogodak je proslavio burno, a nakon susreta poručio:

"Drago mi je što sam zabio i pomogao momčadi da stigne do pobjede! Ovo su tri važna boda. Bio je to dobro odrađen posao", napisao je Cristiano na Twitteru, no društvenim mrežama puno je glasnije odjeknuo jedan njegov drugi potez.

Naime, Ronaldo se našao u centru pažnje i na udaru kritika nakon što je na poluvremenu i prilikom odlaska u svlačionicu odbio 'selfie' s jednom, prema pisanju britanskih medija, članicom liječničkog tima.

"Jedva ju je pogledao dok je odmicao njenu ispruženu ruku i ignorirao zahtjev. Ona je izgledala šokirano", piše Daily Mail.