U subotu, 21. siječnja 2017., u Prozoru je odigrano IX kolo lige mladih KS H-B. Ramkinje su ugostile HŽKK Posušje.

HŽKK "RAMA" - HŽKK "POSUŠJE" kadetkinje 28 : 59
(9 : 10 , 11 : 13 , 6 : 18 , 2 : 18)

HŽKK "RAMA": Mia Tomić 10, Ivana Dragić 2, Ana Drežnjak, Matea Tomić, Martina Burić 2, Anđela Petrović, Maja Dedić 12, Matea Franjušić 2, Lucija Tadić, Antonela Šimunović. Trice: Maja Dedić 1.

Kadetkinje HŽKK "RAMA" držale su utakmicu u neizvjesnosti do poluvremena, kada je rezultat glasio 20 : 23. No u nastavku gošće iz Posušja pojačavaju obranu i brzim kontranapadima ostvaruju uvjerljivu pobjedu.

HŽKK "RAMA" - HŽKK "POSUŠJE"  predkadetkinje - 23 : 16
(8 : 4 , 4 : 2 , 9 : 7 , 2 : 3)

HŽKK "RAMA": Lucija Tadić 9, Marija Jeličić 6, Marija Tadić, Petra Knežević, Ivana Jozić, Lucija Tadić, Martina Dragić 4, Iva Tomić 2, Marija Topić, Monika Džidžić 2, Nada Kudić, Romana Raič.

Najmlađa natjecateljska selekcija HŽKK "RAMA" očekivano je došla do pobjede, čuvajući prednost tijekom cijele utakmice.

HŽKK "RAMA" - HŽKK "POSUŠJE"  juniorke 64 : 44
(11 : 13 , 12 : 11 , 21 : 8 , 20 : 12)

HŽKK "RAMA": Mia Tomić 12, Ivana Dragić, Iva Burić 2, Ana Drežnjak, Matea Tomić, Martina Burić 2, Tea Bošnjak 32, Anđela Petrović, Maja Dedić 16, Matea Franjušić, Martina Škarica, Antonela Šimunović. Trice: Tea Bošnjak 2.

Glavna utakmica dana ponudila nam je svu ljepotu košarkaške igre.

Na otvaranju utakmice košarkašice HŽKK "RAMA" dolaze do prednosti od 10 : 0 i kada su pomislile da će lagano doći do pobjede  gošće iz Posušja završavaju prvi period sa 11 : 13 , a na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 13 : 24 u korist HŽKK "POSUŠJA".

Tada trener Palinić zbija obranu te ubrzava napade te sigurno odvodi utakmicu do pobjede.

U redovima HŽKK "RAMA" silno zalaganje pružile su sve igračice a posebno je bila raspoložena Tea Bošnjak sa ubačenih 32 poena.

U narednom kolu, koje se igra idući vikend, HŽKK "RAMA" gostuje s dvije selekcije (predkadetkinje i kadetkinje) u Tomislavgradu kod istoimene ekipe.