Uz utakmicu u Londonu između Spursa i Dinama, od 21 sat su odigrane još tri utakmice Europske lige.

Uspješan je bio i drugi londonski klub Arsenal, koji je s 3:1 slavio u Pireju protiv Olympiakosa.

Odegaard je zabio u 34., da bi izjednačio El Arabi u 58. minuti i vratio domaćine u igru.

Međutim, bivši dinamovac Gabriel u 79. i Elneny u 85. donose Topnicima prilično miran uzvrat.

Rutinski je posao odradila i španjolska Granada protiv norveškog Moldea. S obzirom na to da je Granada u prošlom kolu izbacila Napoli, bila je veliki favorit i to je pokazala. Slavila je 2:0 i praktički osigurala prolaz među osam. Strijelci su bili Molina u 26. te Soldado u 76. minuti.

Gosti su od 71. minute igrali s igračem manje nakon drugog žutog Ellingsena.

Roma je s 3:0 pobijedila Šahtar koji je ove sezone već gostovao u Italiji, odigravši 0:0 protiv Intera u Ligi prvaka.

Protiv Vučice nisu bili tako uspješni. Prvi pogodak na utakmici djelo je Pellegrinija u 23. minuti.

U drugom poluvremenu gledali smo bolji nogomet nego u prvom, a vidjeli smo i više pogodaka. Ponovno je zabijala Roma, točnije El Shaarawy, koji je ušao u igru u 62. minuti, a zabio u 73.

Samo četiri minute kasnije sve nade Ukrajinaca pokopao je Mancini.