Francuzi su vodili tijekom cijelog susreta, a pobjeda u posljednjm minutama nije dolazila u pitanje

U prvom susretu skupine drugog dijela natjecanja Francuska je pobijedila Španjolsku s 33:30 i tako barem privremeno zasjela na vrh.

Nadali smo se kako Španjolci mogu iznenaditi Francuze jer bi to olakšalo posao Hrvatskoj, ali svjetski prvaci su pobijedili europske. Španjolci su vodili tijekom cijelog susreta, a na odmor odlaze sa 17:15. Početkom drugog poluvremena Španjolci su uspjeli izjednačiti na 18:18, ali je uslijedila Francuska serija od 40:0 u kojoj bježe na 22:18,te su prednost čuvali do samog kraja.

Iako su izgubili, igrač utakmice bio je Španjolac Sole koji je zabio devet golova, a  Entrerrios je postigao šest. Kod Francuza su po šest zabili Fabregas i Mem.

U sljedećem kolu Francuzi u nedjelju igraju protiv Islanda, a u srijedu u posljednjoj utakmici drugog kruga protiv Hrvatske.

U drugoj skupini Švedska je lako s 35:23 slavila protiv Tunisa.