Dinamo je u utakmici drugog kola grupne faze Lige Prvaka poražen od  Milana rezultatom 3:1.

Josip Šutalo je u 44. minuti susreta neoprezno udario Rafaela Leaa po nozi te tako skrivio kazneni udarac koji je portugalski nogometaš lako pretvorio u vodeći pogodak.

Tako Zagrebačka momčad krajem prvog dijela primila je prvi gol, zabio ga je Olivier Giroud iz penala, a onda su početkom drugog dijela primili i drugi.

Rafael Leao u 47. je minuti probio lijevu stranu i centrirao na glavu Saelemaekersa, koji je iz blizine glavom pogodio za 2:0 nakon što je pobjegao Ljubičiću.

Mislav Oršić je u 56. minuti utakmice  smanjio vodstvo Milana protiv Dinama na 2:1. Zabio je nakon sjajne akcije s Brunom Petkovićem.

Petković je s lijeve strane kaznenog prostora na sebe navukao četvoricu igrača i onda majstorski dodao Oršiću, koji je krasno zabio.

U 77. minuti Milan je zabio treći gol. Pobega se sjajno ubacio iz drugog plana, naletio na sjajnu loptu Hernandeza ubačenu na 10 metara i  zakucao je loptu od gredu.