U nedjelju, 15. Ožujka 2015. u sportskoj dvorani u Prozoru ramske košarkašice odigrale su utakmicu s ŽKK „BHT Bugojno“

HŽKK "RAMA" : ŽKK "BHT BUGOJNO" (15:5, 14:2, 9:2, 8:1) 46 : 10

HŽKK "Rama": Anđa Knežević 5, Maja Tomić 6, Monika Knežević 4, Mia Tomić 15, Anita Knežević 4, Iva Burić 2, Maja Dedić 10. Trice: Anđa Knežević 1

Na početku utakmice gošće iz Bugojna povele su sa 5 : 0 gdje trener Mijo Knježević uzima minutu odmora i ukazuje našim mladim košarkašicama na pogreške. Poslije te minute na teren  kao da je izišla druga ekipa koja s agresivnom obranom i brzim kontra napadima mijenja rezultat i na kraju dolazi do uvjerljive pobjede.

Najbolju partiju u redovima HŽKK "Rama" pružile su Mia Tomić sa 15, te Maja Dedić sa 10 ubačenih poena.

U idućem kolu koje se igra slijedeći vikend naše košarkašice će ugostiti svoje vršnjakinje iz Fojnice.

Na  jučerašnjoj utakmici za naš klub nisu nastupile tri ozlijeđene košarkašice (Tea Bošnjak, Antonija Sičaja i Ivona Nikolić) kojima ovim putem želimo što brži oporavak i povratak na parket. Naš mlada ženska ekipa nema niti jednog poraza!

U Prozoru je isto tako odigrana utakmica između kadeta HKK „Rama“ i KK „BHT Bugojno“. Igrači Rame nisu najbolje odigrali utakmicu ali su na kraju ipak upisali pobjedu rezultatom 66 : 42. Trenutno imaju omjer 7/3.

Slijedeći vikend selekcije kadeti, pioniri i predpioniri Rame su također domaćini, ovaj put selekcijama košarkaškog kluba „Star Fojnica“.