U okviru V kola lige HB naši predkadeti, kadeti i juniori gostovali su u Mostaru kod ekipe Pepi Sport.

U prvoj utakmici su se sastali predkadeti našeg kluba te u jednoj jednosmjernoj utakmici uvjerljivo savladali vršnjake iz PEPI SPORTA rezultatom 71-51

U drugoj utakmici, kadetskoj, koja je bila neizvjesna do zadnje četvrtine, boljom odbranom i par laganih poena i 2 pogođene trojke otišli smo na nedostižnu prednost koju smo držali do samog kraja te zasluženo slavili rezultatom 59-45.

I u trećoj juniorskoj utakmici gdje smo se držali 3 četvrtine i početkom četvrte bili smo na -5, no napravljenim petim prekršajem našeg glavnog igrača Metera, dolazi do lošije igre naših momaka koju koriste domaćini i slave rezultatom 69-50.