U prve tri četvrtine rezultat je bio u blagoj prednosti na strani Veterana (poluvrijeme 36:31) a u posljednjoj četvrtini ekipa Mladih su kontrama i preciznim šutem za tri poena Milenka Biloša napravili konačnu razliku od 12 poena. Konačni rezultat bio je 68:56 za Mlade. Na poluvremenu je održano takmičenje u tricama a najbolji bacač trica bio je Davor Ivančić.

Rezultat je bio u drugom planu, pogotovo imajući u vidu da je nekoliko Veterana zadnji put igralo košarku prije dvadesetak godina.

Cilj ovakvog druženja i okupljanja bio je uvertira odnosno dogovor za obilježavanje 20te godišnjice HKK „Rama“ u travnju 2014.

Jučer smo zabilježili i ovo druženje pa pogledajte nekoliko fotografija u Galeriji ispod teksta.