Nogometaši Dinama su za uzvratni dvoboj protiv švicarskog prvaka Young Boysa izvukli obećavajućih 1-1 (1-1) pa im je za plasman u Ligu prvaka za šest dana u Zagrebu dovoljan i remi bez pogodaka.

Švicarci su poveli već u 2. minuti pogotkom Mbabua. Izjednačujući pogodak je u 40. minuti postigao Mislav Oršić na asistenciju Izeta Hajrovića. Jedan od ponajboljih Dinamovih igrača bio je vratar Danijel Zagorac koji je zaustavio niz opasnih udaraca domaće momčadi, javlja Hina.

Uzvratna utakmica Dinamo - Young Boys na rasporedu je u utorak, 28. kolovoza (21 sat), na stadionu Maksimir.

Pobjednička momčad će se 30. kolovoza naći među 32 najbolja europska kluba u ždrijebu skupina Lige prvaka, dok će poraženi biti među 48 momčadi koje će 31. kolovoza biti raspoređene u 12 skupina Europske lige. Oba ždrijeba bit će održana u Monte Carlu.