Nogometaši Real Madrida i Liverpoola plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka.

Prednost iz prve utakmice od 3:1, Real Madrid je u uzvratu potvrdio pobjedom 2:1. PSG je u uzvratu osmine finala igrao bez najboljeg igrača, ozlijeđenog Brazilca Neymara.

Veznjak Marco Verratti je u 66. minuti protestirao kod glavnog sudca Felixa Brycha koji mu je pokazao drugi žuti odnosno crveni karton i tako udaljio Parižane od četvrtfinala.

Igrače je prilikom ulaska na stadion dočekala spektakularna koreografija najžešćih domaćih navijača popračena obilnom dimnom kulisom, a utakmica je počela minutom šutnje zbog tragično preminulog talijanskog reprezentativca Davidea Astorija.

Domaći ultrasi priredili su pravi spektakl upalivši početkom drugog poluvremena više desetaka baklji na svojoj tribini.

Liverpool je u uzvratu na svojem Anfieldu odigrao 0:0 s Portom nakon što je u prvoj utakmici u Portu engleska momčad slavila 5:0.