Mlade košarkašice Rame jučer su nastupile na Uskrsnom turniru u Posušju gdje su osvojile drugo mjesto. HŽKK"Rama"  bila je u grupi s ekipama Livna, Tomislava i Posušja 2, gdje su kao drugoplasirane izborile naslov u polufinalu.

U polufinalu naše košarkašice savladale su domaćina Posušje s rezultatom 27 : 25. U finalu su snage odmjerile ekipe Rame i Tomislavgrada gdje su košarkašice Tomislavgrada bile uspješnije i zasluženo pobijedile 28 : 26.

HŽKK "RAMA" : ŽKK "TOMISLAV" 38 : 26

HŽKK "Rama": Marija Franjušić, Josipa Jurić, Marija Jeličić 50, Gloria Antunović  26, Petra Knežević, Lucija Tadić 3, Martina Dragić 28, Ivana Ćurić, Karla Tomić, Anita Krešo 7, Marijana Petričević, Romana Raič, Anđa Šekelja.
Trice: Martina Dragić 1 i Marija Jeličić 1

Našim mladim košarkašicama čestitke na osvojenom peharu i srebrenim medaljama, a juniorkama HŽKK "Rame" puno sreće na gostovanju u Aleksandrovcu protiv ekipe ŽKK "Orlovi".