• Orlovi preletjeli Ramu
U 14. kolu Lige mladih U18 za žene KS BiH košarkašice HŽKK "RAMA" su u nedjelju 11.06.2017. godine u GSD Prozor ugostile svoje prijateljice iz ŽKK "ORLOVI" Banja Luka.

HŽKK "RAMA" - ŽKK "ORLOVI" Banja Luka (13:18,11:10,4:14,13:28) 41 : 70

HŽKK "RAMA": Mia Tomić 20, Anđa Knežević, Iva Burić, Anđela Petrović, Lucija Tadić 7, Martina Burić 6, Marija Tadić, Matea Franjušić, Antonela Šimunović 2, Matea Tomić, Danijela Ćališ 2, Marieta Bilić 4, Ivana Dragić, Mia Marić. Trice: Mia Tomić  2.

Košarkašice Rame su do poluvremena držale utakmicu u neizvjesnosti kada je rezultat glasio 24 : 28 za gošće, da bi u nastavku ponestalo snage našim djevojkama, što koriste iskusne gošće i ostvaruju zasluženu pobjedu.

U našim redovima je jedina raspoložena za igru bila Mia Tomić sa ubačenih 20 poena.

Naredno kolo, koje se igra u nedjelju 18.06.2017. godine, naše košarkašice gostuju u Livnu.