Nogometaš Intera upisali su i petu uzastopnu pobjedu na otvaranju sezone nakon što su na San Siru slavili protiv Verone 1:0. Pogodak odluke zabio je Felipe Melo u 56. minuti.

Za razliku od Intera, aktualni prvak Juventus muči se na početku sezone. Nakon što su u prva četiri kola ubilježili samo jednu pobjedu, sinoć su na svom terenu odigrali samo 1:1 s novim prvoligašem Frosinoneom.

Juve je poveo golom Zaze u 50. minuti, a nakon što su se domaći nogometaši ispromašivali u nastavku utakmice, kazan je stigla u sudačkoj nadoknadi kada za prvi bod Frosinonea pogađa Blanchard.

U ostalim susretima 5. kola Roma je poražena na gostovanju kod Sampdorije 2:1, Lazio je na svom terenu svladao Genovu 2:0, a Chievo Torino 1:0.

Fiorentina je u Firenzi pobijedila Bolognu 2:0, a prvi pogodak u Italiji zabio je Nikola Kalinića, Sasssuolo je na gostovanju u Palermu pobijedio 1:0, dok su Carpi i Napoli odigrali utakmicu bez golova.

Na ljestvici vodi Inter s maksimalnih 15 bodova, Fiorentina je druga s 12, a Sassuolo treći s 11 bodova.

Juventus je tek trinaesti s 5 osvojenih bodova.