Ukrajina je iskoristila kiks Finske, te odgodu Hrvatske protiv Kosova, te pobjedom protiv Turske 2:0 skočila na prvo mjesto skupine I.

Domaćini su poveli u 18. minuti kada je Jarmolenko nakon sjajne akcije ostao sam pred Babacanom te nije imao težak zadatak za 1:0. No, pitanje je je li Ukrajinac prilikom postizanja gola bio u zaleđu.

Kravets je u 35. minuti imao priliku udvostručiti vodstvo, no njegov je udarac zaustavio Babacan. Međutim, samo sedam minuta kasnije Ukrajina je povela 2:0.

Konopljanka je prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu gdje je loptu dočekao Jarmolenko, koji je braniče Turske položio na pod, a onda neobranjivo zabio za 2:0, prenosi Goal.com.

U nastavku su Ukrajinci mogli i do uvjerljivije pobjede, no udarac Besiedina je prohujalo pokraj gola, dok je Konopljanki iz izgledne situacije obrani Babacan.

Turska je u 90 minuta imala tek jedan udarac prema Pjatovu i to Emreov u 32. minuti koji je tek zagrijao ukrajinskog vratara.