Nogometaši Hrvatske poraženi su u prvom pripremnom meču pred Svjetsko prvenstvo.

Izabranici Zlatka Dalića izgubili su u Miamiju od reprezentacije Perua rezultatom 2:0 uz veoma lošu igru.

Peru je poveo na samom startu susreta kada je zahvaljujući greški obrane pogodio Carrillo.

Do kraja prvog poluvremena je Peru mogao i povećati svoju prednost, ali Farfan u 24. minuti nije bio precizan. Jedinu priliku na meču Hrvatska je imala nekoliko minuta kasnije kada je iz slobodnog udarca pokušao Rakitić.

Konačnih 2:0 u 48. minuti je nakon lijepe akcije postavio Flores.

Treba istaći i da je Hrvatska od 74. minute igrala s igračem više zbog isključenja Yotuna, ali nije uspjela doći ni do počasnog pogotka.