U 56. derbiju Sv. Duje na Poljudu Hajduk i Split su sačuvali mreže netaknutima. Split je imao bolje prilike u prvom, a Hajduk u drugom poluvremenu. Hajduk je sada novi vodeći s 24 boda, koliko ima i Dinamo, ali s boljom gol razlikom od zagrebačke momčadi koja u nedjelju na Maksimiru dočekuje Rijeku.

Osijek i Zadar su na Gradskom vrtu također odigrali 0:0, pa su Osječani i dalje posljednja momčad prvenstva. Osijek je skoro cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje, ali je propustio i bolje prilike od Zadrana.

Nedjelja donosi dvoboje Istre 1961 i Hrvatskog dragovoljca te derbi kola, utakmicu između Dinama i Rijeke na Maksimiru.